Naslovna_slika_2KK RAVNENaslovna_slika_1









FOTOGALERIJA KOLESARSKEGA KLUBA RAVNE NA KOROŠKEM
(fotografije so avtorsko zaščitene)

Po kraškem robu Na treningu Fantje na treningu


>>Fotografije preteklih sezon spremljajte na FB straneh našega kluba.


SEZONA 2013

Povezave do posameznih albumov najdete v posameznih novicah - meni <Novice>.
Vse fotografije so avtorsko zaščitene in potrebujete za njihovo uporabo dovoljenje avtorja.



SEZONA 2012

FEBRUAR Zimska tura po obronkih Strojne in Šentanela (dEE)
Zaključek divje lige v ciklokrosu Tropovci (Jernej Šinigoj)
Člani KK Ravne na pripravah (Luka Pušnik)
MAREC
APRIL XCO Premantura 2012 (Jernej Šinigoj)
XCO Velden - Vrba na Koroškem (Jernej Šinigoj)
Koroški pokal - Trbonje 2012 (Jernej Šinigoj)
Koroški pokal - Vzpon na Partizanski dom na Kopah (Jernej Šinigoj)
Skupna tura po dolini Labodnice (dEE)
MAJ XCO Croatia Cup Vodice 2012 (Luka Pušnik)
Vzpon na LK Strojna 2012 (dEE)
SP XCO Morava Češka ( Luka Pušnik)
XC Železar Jesenice (Polona)
XCO Alpe Adria / Afritz am See (Polona)
Vzpon na Sv. Jernej nad Muto (mtbkoroska)
XCO Griči Vrtojba (Jernej Šinigoj)
24 - urno kolesarjenje Lendava (Nani)
JUNIJ XCO Samobor 2012 (Jernej Šinigoj)
Libeliška pentlja 2012 (dEE)
Maraton Franja 2012 (Milan, Igor, Aleš Fevžar)
Marš na Štinge 2012 (mtbkoroska)
XC Kamnik 2012 (Jernej Šinigoj)
XCO Mladi - Ravne na Koroškem (dEE)
JULIJ 14. Klopeiner See Turner See MTB Rennen (Jernej Šinigoj)
DP Slovenije Javornik 2012 (Jernej Šinigoj)
Maraton Črna luknja 2012 (dEE)
AVGUST Maraton dveh dežel - Zweilaender Radmarathon 2012 (dEE)
GT Bike Eliminator Kamnik 2012 (Jernej)
SEPTEMBER Krejanov memorial 2012 (dEE)
Kraljevi vzpon na Uršljo goro 2012 (dEE & Matej)
Kraljevi vzpon na Uršljo goro
(Mili)



S E Z O N A 2 0 1 1

JANUAR Spining z Markom Balohom 15.01. (Polona Pečnik)
MAREC
Prva tekma Koroške XCO lige 30.3.  (Dee)
APRIL 1. Skupna Tura po dolini Labotnice  (Dee)
Druga tekma Koroške XCO lige 20.4 (Dee)
MTB Maxxis Krog Ravne 25.4 (Dee)
KP Vzpon na Partizanski dom (Dee)
MAJ KP Vzpon na LK Strojna Ravne (Dee)
KK Ravne na Giru d"Italia (Danilo & Sina)
8. Ravensko kolesarjenje (Dee)
Pokal mladih - Tuhinjska dolina (Jernej Šinigoj)
JUNIJ Maraton Črna luknja (Dee)
Maraton Franja (Tanci)
2. Skupna tura - Primorska (Dušan Plemen)
KP Libeliška pentlja (Dee)
Mladi XCO Ravne 2011 (Dee)
7. GP Enduro Specialized Ravne (Dee)
7. GP Enduro Specialized Ravne (Vid in Dani Tancer)
7. GP Enduro Specialized Ravne (Jana Dretnik)
JULIJ MTB XC Kamnik 2011 (Jernej Šinigoj)
XC Klopinsko (Luka Pušnik)
AVGUST EP Graz 2011 U15, U17
Maraton Tri srca Radenci (Dee)
SEPTEMBER 11. Krejanov memorial (Dee)
Prireditev S kolesi okoli Uršlje gore (Tanci)
Tekmovanje osnovnih in srednjih šol XC (Dee)
še foto iz podelitve priznanj (dani Tancer)
NOVEMBER Divja liga v ciklokrosu Tunjice (Jernej Šinigoj)



S E Z O N A 2 0 1 0

JANUAR Predstavitev kluba na Osnovni šoli Koroški jeklarji 28.1. (Mitja Kadiš, Dani Tancer)
Kolesarska osebnost Koroške 2009 29.1. (Dani Tancer)
FEBRUAR Priprave v Istri 5.- 8.2. (Dani Tancer)
Predstavitev kluba na Osnovni šoli Prevalje (Mitja Kadiš, Dani Tancer)
Volilna skupščina kluba 12.2. (Dani Tancer)
Priprave na Primorskem 19. - 21.2. (Blaž Haberman)
Celodnevno druženje z mladimi kolesarji 23.2. (Danijel Tancer)
MAREC Trening na Brinjevi gori 21.03. (Dani Tancer)
Prva tekma Koroške XCO lige 24.03. (Vid Tancer)
Druga tekma Koroške XCO lige 30.03. (Vid Tancer)
APRIL XCO Vrtejba 11.04. SiXCO (Jana Dretnik)
Delovna akcija 16.04. (Dani Golob)
XC Ronjgi 18.04. (Primož Gams)
XC Tuhinjska dolina 18.04. (Iztok Breznik)
Četrta tekma Koroške XCO lige 21.04. (Danilo Golob)
Po dolini Labotnice 24.04. (Danijel Tancer)
XCO Beljak mladi 24.04. (Jernej Šinigoj)
XCO Domžale 09.05. (Jernej Šinigoj)
MAJ Skupna tura: NA PERNICE (Dominik Laznik)
XCO Ruše 30.05. (Jernej Šinigoj)
JUNIJ Skupna tura: OKOLI RAZBORJA  (Dominik Laznik)
Maraton Franja 13.6.2010 (Deejay)
XC Rogla 20.6.2010  (Danijel Tancer)
Posebna tekma Koroške XCO lige 23.6.2010  (Danijel Tancer)
6. GP RAVNE NA KOROŠKEM 26.6.2010 - tekma mladih  (Jernej Šinigoj)
6. GP RAVNE NA KOROŠKEM 27.6.2010 (Miha Simetinger, Danijel Tancer)
6. GP RAVNE NA KOROŠKEM 27.6.2010  (Jana Dretnik)
6. GP RAVNE NA KOROŠKEM 27.6.2010  (Deejay)
JULIJ Državno prvenstvo XCO Kamnik 3.7.2010 (Jernej Šinigoj)
Maraton Möllbrücke 25.7.2010  (Danijel Tancer)
Skupna tura 'Okoli Pece' 25.7.2010  (Edi Kralj)
AVGUST Maraton na Pohorju 1.8.2010 (Edi Kralj)
Maraton Radenci 22.8.2010 (Branko Krančan)
SEPTEMBER X. Krejanov memorial 04.09.2010 (Danijel Tancer)
OKTOBER Klubski piknik 16.10.2010 (Vid in Danijel Tancer)

OKTOBER 09 Prvi trening z Mitjo (Dani Tancer)
NOVEMBER 09 Nočni pohod na Uršljo goro 14.11. (Primož Gams)
S klubom na Peco 15.11. (Primož Gams)
Skupna tura na Sv.Jernej in Bricnikov vrh 22.11. (Danijel Tancer)
DECEMBER 09 Sončni vzhod na Uršlji gori 10.12. (Dani Tancer)
Predbožična tura 19.12. (Deejay)

 

Starejši albumi so shranjeni v arhivu kluba.

 

Ta stran uporablja spletne piškotke.